O nas

Auditors Górka & Szulc Sp. z o.o. to nowoczesna kancelaria księgowa świadcząca usługi zarówno na rzecz spółek lokalnych, jak i dużych międzynarodowych korporacji oraz zagranicznych podmiotów. Od 2004 roku nasza firma swym bogatym doświadczeniem zawodowym i naukowym, zapleczem akademickim oraz innowacyjnością rozwiązań wspiera firmy w bieżącej działalności gospodarczej. Obsługujemy firmy w zakresie prowadzenia księgowości, podatków, kadr i płac, a także szeroko rozumianego doradztwa prawno-gospodarczego. Usługi świadczymy w języku angielskim i niemieckim.
Naszymi klientami są firmy o różnym profilu działalności: handlowym, produkcyjnym, usługowym, a także medycznym. Niezależnie od profilu działalności – zapewnienie poufności i ochrony danych Klientów stanowi nasz priorytet w działalności Kancelarii.

Firma prowadzona jest przez doświadczonych biegłych rewidentów i dyplomowanych księgowych – dr Łukasza Górkę i dr Małgorzatę Szulc, którzy stworzyli zespół złożony z najwyższej klasy ekspertów z dziedziny finansów, podatków, prawa i zarządzania.

Kancelaria kładzie nacisk na fachową wiedzę i umiejętne wykorzystanie jej w praktyce. Dlatego też cała kadra nieustannie kształci się  i doskonali w swych kompetencjach. Będąc uczelnianymi wykładowcami szkolimy także naszych klientów, poszerzając ich praktyczną wiedzę. Wieloletnie doświadczenie w kontaktach z instytucjami publicznymi (Urzędy Skarbowe, Zakłady Ubezpieczeń Społecznych) pozwala nam sprawnie rozwiązywać wszelkie problemy, jakie mogą pojawić się w prowadzeniu działalności gospodarczej Klientów. Od lat związani jesteśmy ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce o/o w Krakowie, gdzie aktywnie działamy jako członkowie Zarządu oraz wykładowcy.

Firma świadczy usługi zgodnie z przepisami Ustawy o biegłych rewidentach i ich samorządzie oraz Ustawy o rachunkowości.

Bezpieczeństwo Państwa firmy w zakresie prowadzonych ksiąg gwarantuje również posiadane przez nas ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności.

Cieszymy się niesłabnącym zaufaniem naszych Klientów dzięki wartościom, którymi kierujemy się w naszej codziennej pracy od samego początku istnienia na rynku.

Auditors Górka & Szulc to:

Ambitne podejście do poszukiwania rozwiązań

Usługi na najwyższym poziomie

Działanie ukierunkowane na dobro naszych Klientów

Innowacyjność w pracy

Terminowość wykonywanych zadań

Odpowiedzialność

Rzetelność i uczciwość

Stały kontakt z naszymi Klientami